Gemeentehuis

Kerkplein 3
9667 Horebeke

055/45 52 35
info@horebeke.be

Openingsuren

Maandag tot vrijdag:
09:00 - 12:00
Maandagavond:
17:00 - 19:30

Overzicht

Oudercomite's

  • Oudercomité Horebeke (Lefèbvre Lorenzo)

Jeugdraden

  • Jeugdraad Horebeke (Bauters Femke)

Jeugdverenigingen

  • Jeugdclub Arcadia (Bauters Femke)
  • JEHO (Gillian Joos en Lotte Joos)
  • Jeugdharmonie Horebeke (Bauters Arvid)

Culturele verenigingen en ontspanningsinstellingen

  • Boldersclub (Lodens Jean-Paul)
  • Bolderclub Ons Vermaak (De Ridder Marcel)
  • Gepensioneerden St.Kornelis-Horebeke (De Stoppeleire Jacqueline)
  • Hobbyclub De Vlijtige Bij (De Stoppeleire Jacqueline)
  • Kaartersclub vriendenbond gepensioneerden (Van der Donckt Michel)
  • Koninklijke harmonie St. Cecilia (Bauters Karel)
  • KVLV Horebeke (Regine Vande Mergel en Ann Berlengé)
  • Landelijke gilde St.Maria-Horebeke (De Potter Roger)
  • Landelijke gilde St.Kornelis-Horebeke (De Potter Roger)
  • Okra - Trefpunt Horebeke (De Stoppeleire Jacqueline)
  • Protestants Cultuurfonds (De Jonge Wouter)
  • Toneelgroep Arcadia (Glorieux Guy)
  • Toneelgroep Proarto (De Roo Roland)
  • Vinkenzettingen St.Kornelis-Horebeke (Buyens Dirk)
  • Vinkenzettingen St.Maria-Horebeke (Verbeurgt Rufin)
  • Vriendenbond gepensioneerden St.Maria-Horebeke (Boullard Paula)
  • Zangkoor De Vlaamse Olijfberg (De Jonge Wouter)
  • Zangkoor St.Kornelis-Horebeke (Van Twembeke Angèle)

Feesten, plechtigheden, vaderlandslievende verenigingen

  • Feesten St.Kornelis-Horebeke (Glorieux Guy)
  • Geuzenfeest (De Jonge Wouter)
  • Oudstrijdersbond St.Kornelis-Horebeke (Vandeputte Johan)
  • Oudstrijdersbond St.Maria-Horebeke (Baele Marc)

Sportverenigingen

  • Dartsclub Arcadia (Glorieux Guy)
  • Voetbalclub St.Maria-Horebeke (Blommaert Eric)
  • Wielerclub Broekestraat (Glorieux Guy)
  • W.T.C. Welkomvrienden (Hoebeke Guy)

Musea

  • Protestants Historisch Museum Abraham Hans (Huijer Bertus)

Instellingen voor gezinshulp

  • Het Leven Helpen vzw (Raymakers Colette)

Initiatieven voor ontwikkelingshulp

  • Werkgroep Noord-Zuid (Coördinator: Cornelis Blommaert, Secretaris: Hilde Van de Velde, Penningmeester: Matthijs Verschraegen)

Milieuverenigingen

  • Kon. Oudenaardse Bijentelersmaatschappij (Goorix Patrick)
  • Natuurpunt Rondom Burreken (Gyssels Jos)
  • Wildbeheereenheid Vlaamse Ardennen (Roland Van Liefde)  --  www.wbe.be/vlaamseardennen/